טוען

תקנון האתר

 

תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין "קראפט" -  מרח' ככר רמב"ם 5 ,רמת גן,  באמצעות אתר האינטרנט www.craftoprint .co.il לבין לקוחותיו בכפוף לכללי תקנון זה.

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .

השימוש באתר כפוף ומותנה בהסכמת המשתמשים לאמור בתקנון זה. השימוש באתר מעיד על הסכמת המשתמש לתנאים אלה.

 

פרטיות הלקוחות:

אנו מתחייבים לשמור על פרטיות לקוחותינו ,כל מידע שיינתן באתר זה ע"י לקוחותינו יישמר במערכת האתר ולא ייעשה בו שום שימוש מלבד הנתונים הדרושים לקנייה באתר זה !!!

החברה נוקטת באמצעי הזהירות המקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע.

כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן אך בקיום מקרים שאינה בשליטתה ו/או הנובעים מכוח עליון, החברה לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם למשתמש ו/או למי מטעמו עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה אלא אם כן נגרם עקב רשלנות של החברה. כל פרטי כרטיסי האשראי אינם נשמרים בשרתי החברה כלל.

כדי לשפר את ההגנה על הפרטיות שלך אנחנו מספקים מידע זה לגבי מדיניות הגנת הפרטיות שלנו ואודות האפשרויות העומדות בפניך בעת השהות באתר וככל הנוגע להתנהלות שלנו לגבי איסוף מידע באתר. כדי לוודא את מודעות המבקרים באתר, מופיע מידע זה הן בדף הבית של האתר והן בכל נקודה שבה נדרשים פרטי מידע אישיים. בעת שימוש באתר נאסף עליך מידע.

חלק מהמידע מזהה אותך באופן אישי, כלומר בשמך, כתובתך, הדוא"ל שלך, מספר הטלפון שלך ועוד. זהו מידע שאתה מוסר ביודעין בעת מילוי טופס הזמנה/רכישה.

חלק מהמידע הנאסף הינו מידע סטטיסטי שאינו מזהה אותך אישית ואינו נשמר ביחד עם פרטיך.

במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנה של מוצר, שירות או מידע, אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות הנגזרות ממנה .

החברה אינה ולא תהיה אחראית כלפיך לכל נזק ישיר, עקיף, מקרי,מיוחד או תוצאתי ו/או כל נזק אחר, לרבות, מבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, דמי נזיקין בגין אובדן שימוש, נתונים ו/או בגין אובדן רווחים ישירים או עקיפים, הנובעים או קשורים בדרך כל שהיא בשימוש, העתקה ו/או הצגה של האתר.

 

אופן הרכישה:

האפשרויות הקיימות לרכישת המוצרים הן באמצעות תשלום בכרטיסי אשראי ו/או תשלום בפייפאל.

התשלום בכרטיס אשראי יכול להתבצע דרך האתר או טלפונית (האתר מאובטח לחלוטין בתקן PCI ובהצפנת SSL).

הזמנתו של המשתמש לקבלת שירותים תתקבל בתנאי שנתמלאו כל התנאים הבאים:

- ניתן אישור לביצוע העסקה מחברת האשראי של המשתמש, במידה ובחר באפשרות תשלום זאת;

- המוצרים המבוקשים נמצאים במלאי אך אם בשל נסיבות חריגות לא ניתן יהיה לספק מוצרים תימסר על כך הודעה לצרכן עד 48 שעות (למעט סופי שבוע) .

- המשתמש הינו בעל תא דואר אלקטרוני אישי ברשת האינטרנט, למעט אם העסקה נעשית באמצעות הטלפון.

ההזמנה תיחשב כמאושרת:

במקרה של הזמנה דרך הטלפון- באמצעות קבלת חשבונית מס קבלה לתיבת הדואר האלקטרוני של המשתמש ובכפוף לאישורה של חברה האשראי לעסקה.

בהזמנה באמצעות אתר זה – עם קבלת אישור על ההזמנה, לתיבת הדואר האלקטרוני של המשתמש, ובכפוף לאישורה של חברת האשראי לעסקה. כל המחירים באתר כוללים מע"מ.

 

מועד קבלת ההזמנה ייחשב כמועד שנרשם במחשבי החברה בו ניתן אישורה של חברת האשראי לביצוע העסקה

בעת רכישת מוצרים באמצעות האתר הנך מצהיר/ה על הסכמתך לתנאים המפורטים בתקנון זה ולכן אין ולא יהיו לך כל תביעות, טענות ו/או דרישות כנגד מפעילי האתר ו/או שלוחיהם ועובדיהם.

הנהלת האתר אינה הבעלים של סימני המסחר ו/או של התכנים המצויים בסימני המסחר ו/או של התמונות והסרטונים שבאתר הינם סימנים מסחריים רשומים של בעלי הסימנים וכל הזכויות שמורות להם..

כל המוצרים באתר הנושאים סימן מסחרי, נמכרים באופן חוקי וברשיון בעלי סימני המסחר אך יחד עם זאת אין לראות בבעלי סימני המסחר, כקשורים ו/או תומכים באתר זה.

 

אספקת המוצרים:

משלוח עם שליח עד הבית  מגיעים תוך שעות בודדות ועד 2-5 ימי עסקים. משלוחים רק בגוש דן   

החברה מחויבת לספק רק מוצר ששולם במלואו.

משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

יש לשים לב לזמן ביצוע ההזמנה באתר , הזמנות שיתבצעו לאחר השעה 15:00 ישלחו לרוב רק למחרת ויש להתייחס לזמני המשלוח בהתאם לכך.

 

מסירת פרטי אספקה שגויים ע"י הלקוח- במקרה של "כשל אספקה" כתוצאה מפרטים שגויים שנמסרו בהזמנת המוצר, הלקוח יישא בעלות דמי המשלוח הנוספים או בכל הוצאה אחרת אשר תגרם מרשלנותו.

הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.

 

ביטול עסקה:

 ביטול עסקה, יתאפשר אך ורק אם הגולש ביקש לבטל את העסקה טרם נשלח המוצר לידיו.

 במקרה זה תבוטל העסקה. ובכל מקרה לא תתאפשר ביטול עסקה לאחר שחלפו 14 ימים מיום הרכישה.

 ביטול עסקה לאחר קבלת הסחורה , יתאפשר עד 14 ימים מיום קבלת המוצר ,אך ורק אם יעמוד הגולש בתנאים הבאים:

   -המוצר יוחזר כאשר הוא חדש לחלוטין באריזתו המקורית (אריזה שלא נפתחה מעולם)

   - יחזיר את המוצר לחנות, ורק לאחר שנבדק, כי המוצר שהוחזר תקין ,יוכל לבטל את העסקה. ביטול העיסקה יהיה כרוך בחיוב של 5% מערך העיסקה או 100 ₪ לפי הנמוך מבינהם. במצב כזה יחויב הגולש במחיר המשלוח, דמי הטיפול והמשלוח אשר חוייבו לא יוחזרו במסגרת של ביטול עסקה ו-או החזרת מוצר ומכל סיבה שלא תהיה.

ע״פ חוק הגנת הצרכן  במידה ויתגלו בעיות טכניות באתר לגבי מחיר שאינו נכון או העדר מלאי זמנית או סיום סופי של מוצר ואספקתו, תבוטל ההזמנה של הגולש בתיאום איתו וכמובן שבמקרה כזה לא יחוייב הגולש במחיר הקנייה או בדמי ביטול.

   אנו לא אחראים למחירים שמפורסמים באתרי צד שלישי, במידה ויש שוני בין המחיר שמוצג אצלנו באתר לבין מחיר שמוצג באתר צד שלישי המחיר באתר שלנו הוא הקובע.